SVADBY

Snívate o rozprávkovej svadbe či o svadbe na vidiecky štýl v objatí prírody?

Áno, Kaštieľ Patrovec je to pravé miesto! Ponúka pokoj, romantiku, prírodu a súkromie. Kaštieľ máte počas svojej svadby iba pre seba a svojich hostí.

Ponúkame Vám všetko na 1 mieste – zabezpečíme Vám svadobný obrad i hostinu. Okrem toho Vám vieme poskytnúť aj naše ubytovacie kapacity.

V spolupráci s našimi overenými dodávateľmi Vám pripravíme nezabudnuteľný zážitok, aby Vaša svadba bola naozaj dokonalá! A samozrejme pri zohľadnení Vášho rozpočtu. Sme limitovaní kapacitou 75 ľudí. Lúka pred kaštieľom ponúka možnosti na romantické prechádzky i svadobné fotografovanie.

Kaštieľ Patrovec je skrátka pre Vašu svadbu ako stvorený!

OSLAVY

Hľadáte miesto kde by ste zrealizovali Vašu oslavu či posedenie s priateľmi?

Náš kaštieľ je to práve miesto! Sme pripravení zorganizovať Vaše rodinné oslavy a posedenia akéhokoľvek druhu: narodeniny, detské oslavy, krstiny, 1. sväté prijímania, birmovky, promócie, rozlúčky so svojimi blízkymi (kary), i rozlúčky so slobodou, zásnuby, či samotné svadby, ktoré sú pre nás samostatnou kapitolou.

A ako vyzerajú oslavy u nás? V galérii nájdete pár fotografií zo zrealizovaných osláv, samozrejme tú Vašu pripravíme podľa Vašich požiadaviek i rozpočtu.

A čo Vám vie kaštieľ ponúknuť naviac? Intimitu prostredia, prírodu, herňu a vybavenie pre deti, prebaľovací pult, ubytovanie pre hostí, zvieratká, parkovanie hneď pri kaštieli.

Rezervujte si svoj termín a my Vám následne zavoláme, aby sme si prešli s Vami Vaše očakávania a možnosti.

UBYTOVANIE

Ponúkame svojim klientom aj naše ubytovacie kapacity. Kaštieľ má základnú kapacitu 36 lôžok, s prístelkami do 44 lôžok.

Izby sú zrekonštruované a zariadené novým nábytkom. Sú jednoduché, čisté a útulné. Kvalitné nové matrace zabezpečujú skvelý oddych a spánok.

V areáli máme k dispozícií aj dve drevené chatky s kuchynkou a sociálnym zariadením, a to len pár krokov od samotného kaštieľa. Každá z chatiek má kapacitu 8 lôžok a príjemnú krytú terasu s prekrásnym výhľadom na okolité lesy.

V kaštieli nájdete aj miestnosť pre Vaše ratolesti, herňu, v ktorej si Vaše deti môžu užiť zábavu počas Vašej akcie a počas nepriaznivého počasia.

Čo viac si môže človek priať, ako si oddýchnuť od rušného mesta v lone prírody? Veď príďte sa presvedčiť!

2% pre Relax Patrovec, o.z.

Pomôžte nám aby sme my mohli pomáhať vám

Darujte 2% z dane a podporte komunitu ľudí, ktorej leží na srdci napredovanie a zveľaďovanie spoločnosti.

SLUŽBY

PODUJATIA

Vítame Vás na stránke nášho krásneho kaštieľa. Nachádza sa v osade Patrovec, ktorá je súčasťou Veľkej Hradnej. Jeho história sa spája s rôznymi slávnymi osobnosťami z minulosti a je opradený nespočetným množstvom zaujímavých príbehov. Radi by sme vám ho však predstavili v dnešnej podobe.

svadby
Svadba Katky a Peťa
Chatka Inovec
25. 02. 2025

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

IMG_1103
Otvorenie bufetu
Kaštiel Patrovec, bufet
25. 02. 2025

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

REZERVÁCIA CEZ FORMULÁR

Po odoslaní formulára vás budeme obratom kontaktovať pre potvrdenie rezervácie a doplnenie informácii.

Ak vidíte v našom kalendári poznámku “obsadené” tento termín už nie je možné vybrať. 

Akákoľvek iná poznámka (napr. čiastočne obsadené, ubytovanie,….) znamená, že si rezerváciu môžete vykonať a my Vás budeme obratom informovať či vieme Vašu akciu v danom termíne zrealizovať.

V prípade, že chcete zrušiť termín, tak nás kontaktujte na telefonné číslo +421 944 305 514.

PREHĽAD UDALOSTÍ

Informácie o novinkách

NEWSLETTER